Compliance právník/právnička

Kancelář Praha

Chcete našim klientům pomáhat budovat reputaci etických společností a nastavovat společně s nimi komplexní compliance programy, a to v celé škále různých odvětví? Baví vás být in a sledovat nové trendy v tomto odvětví? Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni, který/á bude přicházet s vlastními nápady a pomůže klientům s naplněním legislativních požadavků v této oblasti.

Co nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci a profesionální zázemí nejlepší advokátní kanceláře v České republice s přesahem do zahraničí
  • Kariérní postup podporovaný naším specializovaným know-how oddělením (odborná školení i soft skills, možnost účastnit se přednášek Akademie HAVEL & PARTNERS)
  • Přátelskou atmosféru, výborný kolektiv a kamarádské prostředí, kde si všichni tykají a rádi se sejdou i společně po práci
  • Práci v dobře dostupné lokalitě a zázemí moderní budovy Florentina
  • Flexibilní pracovní prostředí, umožňujeme i občasnou práci z domova
  • • Výborné ohodnocení a mnoho benefitů (např. plně hrazenou Multisport kartu, ovocné středy, sick days, 5 bonusových dní dovolené, vzdělávací programy a mnoho dalšího)

Náplň práce

  • Poradenství pro domácí i zahraniční klienty se zaměřením primárně na problematiku compliance, a to v řadě odvětví (stavebnictví, finanční služby, potravinářství, maloobchod, energetika, automotive atd.)
  • Nastavování komplexních compliance programů ve společnostech
  • Poradenství při zavádění etické linky (whistleblowing)
  • Zavádění etických kodexů a principů ESG
  • Školení na regulatorní témata a etické jednání
  • Prověřování porušení předpisů
  • Poradenství ohledně řízení před správními orgány

Jaký by měl být váš profil

  • Zkušenost s compliance prací in-house nebo v advokátní kanceláři
  • Právní vzdělání, případně zkušený odborník s praxí v tomto oboru
  • Dobrá angličtina – řada našich klientů je ze zahraničí a budete s nimi muset jednat ať už osobně či telefonicky a připravovat pro ně potřebné dokumenty
  • Smysl pro detail, preciznost a zodpovědnost, protože naši klienti jsou nároční a chceme pro ně být jednička
  • Zajímají vás nové trendy v compliance a budování reputace etické společnosti, speak-up / listen-up culture
  • Dokážete vnímat nové potřeby společností v oblastech Environment, Social & Governance (ESG)
  • Nadšení pro práci v týmu specialistů na compliance v řadě oborů
Dita Vacková

Kontakt

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
Na Florenci 2116/5
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika

Jak se sem dostanu

Sídlíme v centru Prahy
s výbornou dopravní dostupností