Koncipient/ka (Oblast nemovitostí a stavebnictví)

Mám zájem

Kancelář Praha

Otevíráme novou příležitost pro mladé právníky a právničky se zájmem o oblast práva nemovitostí a stavebnictví, kteří se chtějí stát specialisty na danou oblast a denně pracovat pro významné české i zahraniční klienty.

Čeho se staneš nedílnou součástí?

Jako tým klientům poskytujeme komplexní právní poradenství ve všech oblastech týkajících se práva nemovitostí, zejména v oblasti nemovitostních transakcí/ nákupy a prodeje, souvisejících due diligence právního stavu nemovitostí, dále v oblasti developmentu (greenfield/brownfield projekty), financování nemovitostních projektů, pronájmů komerčních nemovitostí; dále poskytujeme právní služby v oblasti ochrany životního prostředí, územního plánování a stavebních řízení, řešení sporných otázek vznikajících ve výstavbě, zastupování v rozhodčích a soudních řízeních, veřejné zakázky a výběrová řízení v oblasti nemovitostí, nákup a pronájem nemovitostí v zahraničí a mnoho dalšího.

Bez čeho se neobejdeš?

  • vystudované právnické fakulty v ČR (vhodné i pro absolventy)
  • dobré angličtiny (komunikace se zahraničními klienty)
  • zkušenosti v dané oblasti vítáme, ale nepožadujeme

Co nabídneme my Tobě:

  • příležitost úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů, a to v Čechách i v zahraničí
  • profesní i osobní rozvoj podporovaný naším specializovaným know-how oddělením - kariérní postup u nás není jenom prázdný pojem, nýbrž samozřejmost
  • odpovídající mzdu a široký výběr benefitů
  • kancelář v moderní budově Florentina na Praze 1
  • přátelské a příjemné prostředí, mladý kolektiv a sympatické kolegy

Poznej svůj nový tým

Nemovitosti a stavebnictví

Lukáš Syrový, Partner

Říká se, že nemovitosti může dělat každý právník. Také se říká, že je to docela nuda. U nás ale ani jedno z toho neplatí. Náš tým je plný odborně zdatných členů, které jejich práce baví, dělají ji rádi a rozumí trhu, na kterém pracují. Klient od nás může čekat, že mu pomůžeme v řešení opravdu jakéhokoliv problému. Zdaleka neděláme jenom smlouvy podle šablony. Naším denním chlebem jsou naopak složité pozemkové situace, integrované veřejnoprávní a daňové služby, velké realitní transakce či obchodní inovace. Zájemce o práci u nás proto může čekat nejen intelektuálně zajímavou činnost, ale také prostor pro osobní a karierní růst, a to v každém věku. Žádný skleněný strop není a rovnováha mezi osobním a pracovním životem u nás funguje; jsou mezi námi zkušení tátové od rodin, čerství rodiče se zkráceným úvazkem i mladí nadšenci, kteří se nebojí výzev. Jestli si myslíš, že to by bylo něco pro Tebe, ozvi se, rádi se s Tebou potkáme!

Kateřina Radkovská

Kontakt

Kateřina Radkovská
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1-Nové Město
Česká republika
Telefon: 255 000 793

Jak se sem dostanu

Sídlíme v centru Prahy
s výbornou dopravní dostupností