PRÁVNÍ SPECIALISTA/-KA VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK (Praha)

Kancelář Praha

Pro posílení týmu naší přední inkasní agentury Cash Collectors Servicing s.r.o., kancelář PRAHA, úzce spolupracující s advokátní kanceláří HAVEL & PARTNERS v současné době hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici PRÁVNÍ SPECIALISTA VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK, který bude aktivně spravovat portfolio retailových pohledávek a administrativně podporovat tým naší inkasní agentury. Spolupráce je možná na plný i zkrácený úvazek (min 6hodin/den).

POPIS POZICE

  • příprava žalob
  • přihlášky do insolvencí, dražeb, pozůstalostí a likvidací
  • příprava exekučních návrhů
  • zpracování podkladů pro reporting a fakturaci
  • spolupráce s advokáty a koncipienty kanceláře při správě a vymáhání pohledávek, včetně kontroly plnění jimi zadaných úkolů
  • komunikace se soudy, notáři a exekutorským úřadem
  • další související úkoly

CO NABÍZÍME

  • unikátní pracovní příležitost v dynamickém kolektivu trvale rostoucí společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení a propracovaný systém firemních benefitů (např. stravenky, plně hrazená karta Multisport, příspěvek na penzijní/životní pojištění)
  • dlouhodobou spolupráci
  • zodpovědnou a samostatnou práci

CO OČEKÁVÁME

  • dokončené VŠ / vyšší odborné vzdělání s právní specializací / SŠ vzdělání s delší praxí v oboru (vhodné i pro uchazeče, kteří prošli několika semestry právnických škol bez získání titulu)
  • pokročilou znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • praxe na exekutorském úřadě či u poskytovatele spotřebitelských úvěrů velkou výhodou
  • časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • diskrétnost a loajalitu
  • pečlivost, pozornost a schopnost týmové práce
Dita Vacková

Kontakt

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
Na Florenci 2116/5
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika

Jak se sem dostanu

Sídlíme v centru Prahy
s výbornou dopravní dostupností