HR Specialista nejen na čísla

Kancelář Praha

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže budovat nejlepší HR oddělení v rámci celé ČR. Pokud chceš pracovat s čísly, vytvářet z nich reporty a analýzy, za kterými si budeš stát a dokážeš je obhájit, a zároveň rád/a vyjdeš z kanceláře mezi kolegy, velmi rádi tě vezmeme mezi sebe.

POPIS POZICE

  • příprava pravidelných i ad-hoc reportů a analýz, tvorba podkladů pro řízení pracovního výkonu právníků
  • revize a rozvoj stávajícího HR reportingu
  • administrativní zajištění a další rozvoj procesu hodnocení zaměstnanců (jeho další digitalizace) – příprava hodnotící databáze, tvorba hodnotících formulářů, příprava podkladů a účast na hodnotících schůzkách
  • zapojení do řízení procesu odměňování advokátů, včetně jeho administrace
  • příprava HR rozpočtu a kontrola jeho čerpání
  • úzká spolupráce s finančním a IT oddělením (controlling, procesy v IS Helios apod.)
  • rozvoj a správa HR informačního systému Helios Orange
  • zapojení do dalších HR projektů

OČEKÁVÁME

  • VŠ/SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy se zájmem o obor a praxí při studiu
  • předchozí relevantní zkušenosti z oblasti personální administrativy a správy/implementace HR informačního systému (Helios Orange) jsou výhodou
  • znalost Excelu (zejména kontingenční tabulky, funkce SVYHLEDAT apod.)
  • komunikativní znalost AJ
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost a smysl pro detail
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, analytické myšlení

NABÍZÍME

  • důkaz, že i ve velké advokacii může být výborný kolektiv a kamarádské prostředí, kde si všichni tykají a rádi se spolu sejdou i po práci
  • profesionální a přátelskou podporu všech kolegů – fungujeme jako jeden tým
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (plně hrazená Multisport karta, stravenky, účast na odborných seminářích a další)
  • moderní pracovní prostředí v centru Prahy (administrativně-obchodní komplex Florentinum)

Kontakt

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
Dita Vacková
Na Florenci 2116/5
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o. | Powered by LMC