ASISTENT/-KA PRO INKASNÍ AGENTURU

Kancelář Praha

Pro naši přední inkasní agenturu Cash Collectors Servicing s.r.o., která úzce spolupracuje s advokátní kanceláří HAVEL & PARTNERS, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici asistent/-ka, který/á bude zodpovědný/á za chod kanceláře a bude zajišťovat administrativní podporu specializovaného týmu vymáhání pohledávek v naší pražské kanceláři.

Popis pozice:

  • administrativní podpora týmu vymáhání pohledávek a řešení organizačních záležitostí souvisejících s touto agendou
  • evidence a správa příchozí a odchozí pošty
  • vyřizování korespondence a telefonátů
  • vedení pokladny a evidence pokladních dokladů
  • práce s interním systémem
  • komunikace s povinnými, soudy a exekutorským úřadem

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • dobrou znalost MS Windows (Word, Excel, Outlook, Internet), alespoň základy PowerPointu
  • předcházející praxi v administrativě
  • znalost agendy vymáhání pohledávek výhodou
  • diskrétnost a pečlivost, flexibilitu a loajalitu
  • organizační schopnosti, samostatnost
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

  • unikátní pracovní příležitosti v mladém a přátelském kolektivu rychle rostoucí společnosti
  • zodpovědnou a samostatnou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení a propracovaný systém firemních benefitů

Kontakt

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
Dita Vacková
Na Florenci 2116/5
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
Kontakt
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o. | Powered by LMC