PRÁVNÍ SPECIALISTA / SPECIALISTKA

Kancelář Praha

Pro posílení týmu naší přední inkasní agentury Cash Collectors Servicing s.r.o., kancelář Praha, úzce spolupracující s advokátní kanceláří HAVEL & PARTNERS v současné době hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici PRÁVNÍ SPECIALISTA, který/á bude aktivně administrativně – právně podporovat team právníků.

Popis pozice:

  • administrativně – právní podpora týmu advokátů
  • asistence při zpracování dokumentace od sepsání žaloby, vedení soudního sporu až exekuci
  • komunikace s povinnými, soudy a exekutorským úřadem

Očekáváme:

  • dokončené SŠ vzdělání
  • vzdělání právního směru (i nedokončené) výhodou
  • praxe na exekutorském úřadě či u poskytovatele spotřebitelských úvěrů velkou výhodou
  • časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • diskrétnost a loajalitu
  • pečlivost, pozornost a schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • unikátní pracovní příležitost v dynamickém kolektivu trvale rostoucí společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení a propracovaný systém firemních benefitů
  • dlouhodobou spolupráci
  • zodpovědnou a samostatnou práci
  • možnost částečného úvazku

Kontakt

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
Dita Vacková
Na Florenci 2116/5
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
Kontakt
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o. | Powered by LMC