Recepční/asistentka v advokátní kanceláři - brigáda

Kancelář PRAHA

Sháníš brigádu v příjemném a přátelském kolektivu, kde si při studiu vyděláš a zároveň budeš stíhat své školní povinnosti?
Pak se přidej do týmu přední a úspěšné česko-slovenské advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS, kam v současné době hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici VEČERNÍ ASISTENT/KA, který/která bude zodpovědný/á za chod recepce a administrativní podporu právníků.

Popis pozice:

  • zajišťování chodu recepce, zodpovědnost za klientskou zónu včetně obsluhy zasedacích místností
  • administrativní podpora právníků v rámci advokátní kanceláře
  • úprava a formátování dokumentů, smluv a prezentačních materiálů
  • vyřizování příchozích telefonických hovorů a e-mailové korespondence
  • práce cca 2x-3x v týdnu (dle domluvy i více) od 17:00 do cca 22:00; plánování směn na měsíční bázi

Očekáváme:

  • ukončené SŠ vzdělání, vhodné zejména pro studenty VŠ
  • předchozí zkušenosti v administrativě nebo na pozici recepční/asistentky výhodou
  • výbornou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint a Outlook)
  • komunikativní znalost angličtiny
  • flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost
  • schopnost týmové spolupráce
  • reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • velmi zajímavou pracovní příležitost v přátelském kolektivu úspěšné a trvale rostoucí česko-slovenské advokátní kanceláře
  • finanční ohodnocení 120 - 130 CZK/hodinu
  • moderní pracovní prostředí v centru Prahy – Florentinum

Kontakt

HAVEL & PARTNERS s.r.o.
Veronika Fiľáková
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha 1
Česká republika
Telefon: 255 000 791
Kontakt
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o. | Powered by LMC